Menu

Masaże dla Kobiet

Przestrzeń w której dzielę się m. in. swoimi przemyśleniami i doświadczeniami wynikającymi z mojej pracy masażowej z Kobietami.

Wiosna? Idą zmiany...

masazedlakobiet

pexelsphoto251288

Od jakiegoś czasu krąży we mnie potrzeba regularnych wpisów na blog, o różnej tematyce w której wspólnym mianownikiem jest kobieta i jej ciało. Potrzeba porządkowania i nadawania harmonii wzięła się pewnie u mnie z racji nadejścia wiosny ;-) Oprócz porządków w szafie, głowie i sercu... robię tez porządki w sieci ;-) mając cichą nadzieję, że z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych.

Założyłam sobie 7 wpisów w miesiącu. Na każdy dzień w tygodniu przypadnie jeden cykl tematyczny czyli raz w miesiącu przeczytasz u mnie m.in.:
- intymny wpis, moje podzielenie się z Tobą moim wewnętrznym światem oscylującej w tematyce związanej z masażem, kobiecością, ciałem...itp;
- o zastosowaniu kryształów i innych kamieni półszlachetnych w życiu codziennym;
- o zastosowaniu aromaterapii;
- o sposobach celebracji miesiączki, kiedy nadchodzi jej czas;
- moje propozycje kosmetyczne lub literackie;
- itp.

Jeśli masz tez jakieś potrzeby tematyczne, których nie wymieniłam, a są dla Ciebie istotne i uważasz, ze mogłabym podjąć ten temat to proszę napisz do mnie: agnieszka@masuje.info, a ja postaram się je uwzględnić.

 

© Masaże dla Kobiet
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci