Menu

Masaże dla Kobiet

Przestrzeń w której dzielę się m. in. swoimi przemyśleniami i doświadczeniami wynikającymi z mojej pracy masażowej z Kobietami.

Gabinet masażu

masazedlakobiet

Dziś pisze do Ciebie bardzo szczęśliwa kobieta.
Kobieta, która po raz wtóry w tym roku odważyła się dla siebie samej i podjęła decyzję, która za sobą pociągnęła konkretne działania.

Wynajęłam przestrzeń na gabinet masażowy. Towarzyszy mi nieustający entuzjazm i szczęście. Czuje się jak zakochana. Długo na to czekałam, aż przyjdzie gotowość, aż odwaga będzie silniejsza niż lęk. W tzw. międzyczasie pracowałam ze sobą, w przeróżny sposób, czasem zaskakujący. Trochę mi to zajęło, ale czas i tak mija.
I stało się. Wszystko przychodzi we właściwym czasie.
Przez około dwa tygodnie ogarniałam, urządzałam i dekorowałam nowa przestrzeń dla siebie, dla Ciebie.
Trudno mi było mówić o czymś innym. Prawie każde zdanie zaczynałam od "A w gabinecie..." albo "To do gabinetu..." itd. Pozwoliłam sobie doświadczać tej radości. Jej fale przepływały przeze mnie, przez moje ciało, umysł, serce... Celebruję jakość tych chwil.

gabi1
Zależy mi, abyśmy obie dobrze się czuły w gabinecie. Ty i ja.
Wiem już, że tak się tu czuję. Włożyłam w urządzanie gabinetu sporo serca i zaangażowania. Sprawiło mi to ogromną radość. Mam szczerą nadzieję, że i Ty będziesz się dobrze czuła w nowym wnętrzu.
To przestrzeń, która otwiera przede mną nowe możliwości, prowokuje do rozwoju i motywuje do działania. Krok po kroku zadziewam z uśmiechem w sercu.
Towarzyszy mi tez przerażenie czy sobie poradzę itp. Słyszę, widzę i czuje to wszystko razem. I dalej robię swoje. Taka moja droga. Na teraz, na ten czas. Idę z odwagą za jedną rękę, i z lękiem za drugą. Oddani towarzysze.

18901644_1636470529699415_833982257_o2

Uwielbiam być w gabinecie. Uwielbiam go urządzać. Uwielbiam w nim masować. Uwielbiam w nim pracować. Zapraszam Cię do siebie tutaj na masaże, na spotkanie się ze sobą i swoim ciałem.
I do jeszcze jednej rzeczy Cię zapraszam.

Sięgaj po marzenia.
Spełniaj marzenia.
Jesteś tego warta. 

© Masaże dla Kobiet
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci